Диски BBS виліт ET20

На любые темы, без цензуры
bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Мотор: M43
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 08 окт 2019, 20:37

Привіт хлопці, дуже сильно пригоріло купити диски які будуть і на зиму і на літо, з оптимальними якостями і щоб машинка виглядала на рівні в будь-яку пору, ну ви розумієте мене.

Закохався в BBS RS 740 17" і вже знайшов з класною можливістю обміну з моєю доплатою, вони з полками і все таке, полки це як велика слабкість, є один малесенький нюанс: Виліт - Offset - ET.

На стокових дисках він ЕТ47 а бажані BBS RS ET має 20 .
Я пошукав в інтернеті пишуть що це не ок і треба підбирати ЕТ якомога ближчою до стокової, бо навантаження на аморт буде меншим а натомість підшипники будуть битись, колійність з"явиться - що це хз.

Скажіть будь ласка, може у когось був досвід??

PS. Я одразу намагаюсь скористатись спільнотою e46fanatics але я вже теж щось знаю і щось перебув, поділюсь досвідом колись теж
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось bmwisfun 09 окт 2019, 10:25, всего редактировалось 2 раз.

BardyEdwards
Модератор
Модератор
Мотор: m54b25
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение BardyEdwards » 09 окт 2019, 01:59

Насчёт куплю - создавай отдельную тему лучше в другом разделе

По колесам - ставишь что хочешь и как хочешь.
Понятное дело, что идеальный вариант - такой, как закладывали конструкторы, но там ет47-51, который в современном мире смешно выглядят.
Если не хочешь раскатывать арки - ставь колеса с вылетом 35-40.

У меня например параметры колес следующие:
18" et35 8.5j 225/40/18
18" et40 9.5j 255/35/18
Ничего никогда не трет, арки сток, колеса сидят идеально.
https://www.youtube.com/watch?v=lj6iZw1mH0g

bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 09 окт 2019, 10:25

BardyEdwards писал(а):Источник цитаты У меня например параметры колес следующие:
18" et35 8.5j 225/40/18
18" et40 9.5j 255/35/18

ОК, дякую за відповідь, слушно про продажі в подібних темах, змінив.

Та, колеса на твоїй виглядають прикольно, як і сама купеха) але ти відхилився максимум скільки, ЕТ35 від ЕТ46 = 11мм, а я хотів на ЕТ20 а там 26мм відмінність, додати цю відмінність з обох боків машини і це вже буде не 2.6см а вона відхилилась від задумки інженерів на 5.2 см...Тобто керованість і поведінка і відчуття зміняться швидше за все, але чи це точно так, хз, от при наборі швидкості і при екстренній зупинці як себе машина вести буде, а в поворотах взагалі 2 - 3 сили діють на машину одразу себто на ті колеса в першу чергу...

Ще вчора я вагався але зараз я вже майже передумав йти з ЕТ20...просто проблема що всі диски які мені подобаються мають подібний виліт ніби все робилось під е39..) знайду якісь ЕТ 37-39 швидше за все, щоб не більше ніж 1.5 см - 2 см загалом відхилитись від норми

До речі я ставив диски 18" з ЕТ18 вильотом і нічого з арками не треба було робити, але через занижений зад трохи "підтерли" задній бампер) але кожна секунда на тих дисках того вартувала, але зараз я думаю про те, що підійде моїй тачці і щоб в будь-якій ситуації все було прогнозовано

Igor
Член клуба
Член клуба
Мотор: M54B30,M42B18
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение Igor » 09 окт 2019, 12:42

bmwisfun писал(а):Привіт хлопці,
Скажіть будь ласка, може у когось був досвід??

ET20 беспроблемно поставить нельзя. В случае стандартной резины и 17-18 колес будет чиркать. На E36 летом пользуюсь дисками с E20 , чиркает только задняя ось на очень больших неровностях, но там 15-я резина шириной 205 .

ET20 потребует раскатки арок или же заваливать развал и натягивать более узкую резину + аккуратно ездить.

Igor
Член клуба
Член клуба
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение Igor » 09 окт 2019, 12:45

bmwisfun писал(а):
До речі я ставив диски 18" з ЕТ18 вильотом і нічого з арками не треба було робити,

Вы же учтите что "не цеплять" должно на неровностях, например стыки мостовых пролетов на скорости 80 км/час, или любые другие неровности дороги + скорость. А когда посадите людей на задний ряд - совсем прозреете.

bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 09 окт 2019, 13:40

Igor писал(а):Источник цитаты Вы же учтите что "не цеплять" должно на неровностях, например стыки мостовых пролетов на скорости 80 км/час, или любые другие неровности дороги + скорость. А когда посадите людей на задний ряд - совсем прозреете.

Ой та знаю, резина там не була вузькою і я підтер задній бампер, запах паленої резини задовбав)) я в зад не садив більше ніж 1 людину)) тим більше купе це не для того аби пациків возити а для того аби дівчину возити, максимум двох))

Igor писал(а):Источник цитаты ET20 беспроблемно поставить нельзя. В случае стандартной резины и 17-18 колес будет чиркать. На E36 летом пользуюсь дисками с E20 , чиркает только задняя ось на очень больших неровностях, но там 15-я резина шириной 205 .

І що, поведінка машини змінилась з таким вильотом? просто колія коліс збільшується в боки.....Дайте фото якщо маєте. цікаво глянути

Igor
Член клуба
Член клуба
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение Igor » 09 окт 2019, 18:22

bmwisfun писал(а):
Igor писал(а):Источник цитаты Вы же учтите что "не цеплять" должно на неровностях, например стыки мостовых пролетов на скорости 80 км/час, или любые другие неровности дороги + скорость. А когда посадите людей на задний ряд - совсем прозреете.

Ой та знаю, резина там не була вузькою і я підтер задній бампер, запах паленої резини задовбав)) я в зад не садив більше ніж 1 людину)) тим більше купе це не для того аби пациків возити а для того аби дівчину возити, максимум двох))

Igor писал(а):Источник цитаты ET20 беспроблемно поставить нельзя. В случае стандартной резины и 17-18 колес будет чиркать. На E36 летом пользуюсь дисками с E20 , чиркает только задняя ось на очень больших неровностях, но там 15-я резина шириной 205 .

І що, поведінка машини змінилась з таким вильотом? просто колія коліс збільшується в боки.....Дайте фото якщо маєте. цікаво глянути

Поведение никак не изменилось. Внешне авто выглядит лучше. Купил их потому что это 4-й стиль, полностью кованный диск весом 6,5 кг. То есть они просто крутые по параметрам, а купил их оч. недорого. У меня E36 это рабочая лошадка, это надежные диски что бы ездить и не волноваться.

Изображение

Изображение

Igor
Член клуба
Член клуба
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение Igor » 09 окт 2019, 20:38

Igor писал(а):
bmwisfun писал(а):

Поведение никак не изменилось. Внешне авто выглядит лучше. Купил их потому что это 4-й стиль это полностью кованный диск весом 6,5 кг. То есть они просто крутые по параметрам, а купил их оч. недорого. У меня E36 это рабочая лошадка, это надежные диски что бы ездить и не волноваться.

Изображение

Изображение

BardyEdwards
Модератор
Модератор
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение BardyEdwards » 09 окт 2019, 20:49

bmwisfun писал(а):Источник цитаты просто проблема що всі диски які мені подобаються мають подібний виліт ніби все робилось під е39..)

та мы тут все такие - у е39 действительно выбор колёс побогаче :-)

bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 09 окт 2019, 22:19

Дякую хлопці за увагу, я ще одну статтю англійською знайшов, https://www.moderntiredealer.com/articl ... et-matters вона повністю була присвячена вильоту, я не все зрозумів через слова які не використовуються в побуті дуже часто, але те що зрозумів коротко то це того не вартує, там йде мова що макс це 5мм відхилення а все що далі це вже небезпека і може і буде впливати на їздові характеристики і всяке таке

я йду з BBS RX 204 - витончено-прості диски які підкреслять дизайн і 17" буде і на зиму і на літо, нічого надзвичайного для тачки яка не валить на диски з полками)) мені вони зайшли, ясно що це не 740-ві але виліт 38 відхилення на 8мм - ризик який готовий взяти + по бабках теж суттєєво в кращу сторону + дизайн реально крутий і пацики в Штатах такі продають за 1100 - 1500 баксів як японську екзотику що знімалась з М3 ранніх років чи якось так ))
докладаю фото як будуть дивитись на машині
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

BardyEdwards
Модератор
Модератор
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение BardyEdwards » 10 окт 2019, 07:54

Про m3 не совсем понял, там вообще другие вылеты :(

Отклонение больше 5мм может в какой-то теории что-то за собой и несет, но основываясь на опыт одноклубников, у которых авто уже много лет ездит на нестоковом вылете - могу тебя заверить, что никаких проблем по факту в повседневной езде ты не ощутишь.

На фото что ты скинул - хорошо смотрятся диски, лаконичненько.

Ну и раз уж ты решил остановиться на таком вылете - посмотри и другие диски от е90 кузова. Там и разноширокие бывают, и вылеты 34-37.
В частности, есть 157 стиль, который одноширокий и не самый красивый, зато легкий, прочный и недорогой :-)

bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 10 окт 2019, 10:33

BardyEdwards писал(а):Источник цитаты Отклонение больше 5мм может в какой-то теории что-то за собой и несет, но основываясь на опыт одноклубников, у которых авто уже много лет ездит на нестоковом вылете - могу тебя заверить, что никаких проблем по факту в повседневной езде ты не ощутишь.

Ну можливо 5 мм і не несе але це ЕТ 41 проти ЕТ20 )) 26мм + додати 26мм з іншого боку машини і це 52мм цілих 5 см, я дозволив собі 8мм відхилитись з тими RX 204 і це макс і я думаю що інші теж не повинні відхилятись, хіба що диски "для душі" одягнути на збір поїхати якийсь, а потім знімати зразу і вертати дух бмв
Пацики в 2019 їздять на тих рх204 на М3)) https://www.autogespot.nl/bmw-m3-csl/2019/02/23

А щодо 157 вони реально не красиві як та е92 купеха це вже я так думаю про неї - не зрозуміло "зализана" ніби

BardyEdwards
Модератор
Модератор
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение BardyEdwards » 10 окт 2019, 11:56

bmwisfun писал(а):Источник цитаты Пацики в 2019 їздять на тих рх204 на М3)) https://www.autogespot.nl/bmw-m3-csl/2019/02/23

Это совершенно разные диски :no:

bmwisfun
Участник форума
Участник форума
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение bmwisfun » 11 окт 2019, 17:24

BardyEdwards писал(а):Источник цитаты Это совершенно разные диски

Згоден) коротше єдиний спосіб відповісти на питання вильоту, окрім теорем - виїхати на трек на одному вильоті потім на іншому, проїхати коло по 5 разів на кожному вильоті і порахувати середній час

BardyEdwards
Модератор
Модератор
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение BardyEdwards » 12 окт 2019, 22:14

bmwisfun писал(а):Источник цитаты
BardyEdwards писал(а):Источник цитаты Это совершенно разные диски

Згоден) коротше єдиний спосіб відповісти на питання вильоту, окрім теорем - виїхати на трек на одному вильоті потім на іншому, проїхати коло по 5 разів на кожному вильоті і порахувати середній час

Короче, я тебе говорю как сделать правильно: смотришь какие диски нравятся, влазят ли они в арки, нужно ли раскатывать, или проставки нужны и тд. И решаешь делать это всё или не делать. Нравится и хочется - делай, сомневаешься - не делай. Всё просто :-) А секунды на треке вымерять - ничего оно тебе по сути не даст. Ты ж не под трек тачку готовишь?

Krolique
Член клуба
Член клуба
Мотор: M54
Контактная информация:

Диски BBS виліт ET20

Сообщение Krolique » 13 окт 2019, 22:29

Разница в ет 5мм это страшилки для жигулистов, бо там убогие ступичные подшипники и они от такого быстро развалятся.

Для рулежки допускается гораздо больший разброс и ет20 вполне вписывается в допуск.
Спереди встанут вообще без проблем, сзади будут тереть об болт на стыке бампера и крыла. Его можно пильнуть болгаркой. Если есть занижение, тогда надо и задние арки катнуть немного

Вернуться в «Болталка»